radek@privatechef-prihonsky.cz
+420 603 516 186
Blog

Otevření sklepu Piálek & Jäger

Otevření sklepu Piálek & Jäger
13 června 2019

První červnový víkend otevíralo vinařství Piálek & Jäger svůj nový excelentní sklep, který stojí za návštěvu nejen kvůli vynikajícím, prvotřídním vínům z jejich produkce, ale také kvůli naprosto výjimečnému pojetí a dokonalému provedení celé této stavby. Je vidět, že tento počin je splněním dětského snu Kamila Piálka, neboť z každého koutu doslova čiší originalita a také obrovský kus srdce, s kterým byl celý sklep vymyšlen a realizován.

Byl jsem pozván na otevírací den, abych připravil pohoštění ve stylu „Flying Bufet“, a jelikož jsme kamarádi a naše první setkání proběhlo v Indonésii, tématem se tak stala Indonéská kuchyně. Celkem jsem vyrobil něco okolo 1500ks kanapek, z nichž nejvíce úspěšným druhem se stala jednoznačně „Telur Petis“, což jsou vařená vejce (v originále kachní, ale mohou být nahrazena vejci slepičími) v kokosovém curry.


Obrovské díky! Kamarád, ale především skvělý kuchař! Radku, byla to super jízda, jak v pátek v kuchyni, tak sobotní pokrmy z tvojí produkce na otvíračce. Ještě teď se mi chvějí chuťové pohárky a neustále slyším chválu na kuchaře snad od všech hostů. Vsadit na Asii nebyl vůbec špatnej nápad! Ještě jednou velké díky a brzo zase u sporáku.

Kamil PiálekAkce to byla velmi úspěšná a nikdy bych nevěřil, kolik se dá za jeden den vypít vína! ;) Děkuji velice za pozvání i následná slova chvály, přeji chlapcům i novému sklepu mnoho úspěchů, radostí a veselí, a vřele doporučuji všem k návštěvě!
Na zdraví!

Více informací o tomto výjimečném vinařství naleznete na www.pialek.cz

Radek