radek@privatechef-prihonsky.cz
+420 603 516 186
Privátní vaření

Kuchař do domu

Dopřejte si výjimečný gastronomický zážitek ve společnosti Vašich přátel či blízkých

Plánujete strávit příjemný večer s Vašimi přáteli, partou kamarádů, nebo s Vašimi nejbližšími, spojený s pozváním k Vám domů na večeři či oběd? Právě pro takovéto příležitosti nabízím službu kuchaře do domu.

Díky svým zkušenostem ze špičkových restaurací v ČR i ve světě Vám připravím perfektní a nezapomenutelný gastronomický zážitek dle Vašeho přání. Vy se tak budete moci plně věnovat svým hostům a místo času stráveného v kuchyni se příjemně ponořit do víru domácí zábavy.

Udělejte si opravdový čas na Vaše blízké, ochutnejte delikátní pokrmy na nejvyšší úrovni, a budete-li chtít, sledujte jak pracuje profesionální šéfkuchař do domu, který Vás v případě Vašeho zájmu velice rád a vždy v milé atmosféře cokoliv naučí, předvede, poradí nebo vysvětlí a navíc Vás během večera překvapí malými a nečekanými pozornostmi.

Jako kuchař do domu připravím menu na míru Vašim chutím i přáním

Splním Vám téměř jakékoliv gastronomické přání. Od lehkých jídel pro dámy, přes vegetariánské pokrmy, steaky, až po zahraniční kuchyni inspirovanou zeměmi, ve kterých jsem za dobu své praxe působil, tedy kuchyně italská, francouzská, mediterranean, izraelská, kuchyně blízkého východu, asijská kuchyně, nebo zajímavosti a pokrmy z Jižní Afriky, Chille, a v neposlední řadě rovněž ryby a seafood.

V případě jakýchkoliv zdravotních omezení či alergií, jsem jako správný kuchař do domu plně připraven reagovat na všechny tyto požadavky a připravit tak i speciální pokrmy pro jednotlivé účastníky. Vaše přání pro mě nejsou překážkou a vždy Vám velice rád a ochotně vyjdu vstříc.

Radek Příhonský - soukromý kuchař - private chef


Radek Příhonský - soukromý kuchař - private chef

šéfkuchař a gastronomie vyhlášených restaurací u Vás doma

Doporučím a dodám vhodné nápoje

Opravdový gastronomický zážitek se neobejde bez kvalitních a správně zvolených nápojů. K domluvenému menu Vám tak spáruji a odprezentuji rovněž kvalitní vína a jiné nápoje.

Když bez práce, tak opravdu bez práce

Až se po návštěvě kuchaře do domu zavřou dveře, zjistíte, že ani poté Vás nečeká žádná práce, která by Vám narušila příjemně strávený čas v milé společnosti. Po svém gastronomickém působení provedu totiž osobně také pečlivý úklid a Vy tak svou kuchyni najdete přesně v takovém stavu, v jakém byla před mým příchodem. Tento večer je Váš, tak se především bavte!

Dámský večer s kuchařem do domu

Prohlédněte si ve fotogalerii, jak může taková návštěva kuchaře do domu probíhat. Večer pro přátele paní Lýdie, z nějž fotografie zveřejňuji samozřejmě s výslovným a předem uděleným souhlasem všech zúčastněných, probíhal ve velmi příjemné a veselé atmosféře. Jako menu bylo podáváno:

Amousebouche

překvapení Private Chef

Předkrm

Do růžova pečené kachní prso s lehkým nádechem kouře a omáčkou cumberland

Polévka

Jihoafrický květákový krém s modrým sýrem

Hlavní chod

V křupavém těstě pečená kuřecí roládka plněná Pepe dui, bramborovo-hráškové pyré, jedlé květy

Dezert

Irské jahody s Baileys, pistáciovou zmrzlinou a karamelovými vlasy
Lanýžové čokoládové košíčky ke kávě od Radka

Radek Příhonský - soukromý kuchař - private chef
Radek Příhonský - soukromý kuchař - private chef

věnujte se naplno svým blízkým, o vše ostatní se postarám

Ukázky některých mých Menu


Menu I - Italský tatarák
MENU I 4 chody

Předkrm

Starter

Hlavní chod

Hlavní chod

Dezert

Menu II - Jehněčí hřbet
MENU II 4 chody

Předkrm

Polévka

Hlavní chod

Dezert


Manu III - Macerovaný meloun
MENU III (Vegetariánské) 3 chody

Studený předkrm

Vegetariánský hlavní chod

Dezert